Ідентифікаційний код для іноземця. Податковий номер іноземця в Україні. Індивідуальний податковий номер для іноземця в Україні. РНОКПП для іноземця. ЛЬВІВ.

+380994806229 WhatsApp, Telegram, Viber

вартість повного супроводу – 1400 грн


Отримання індивідуального податкового номера (ідентифікаційний код) для іноземця Львів – це процес підготовки та подачі пакету документів до Податкової служби України. Ідентифікаційний номер (код), індивідуальний податковий номер (ІПН), реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) – це 10-ти значний номер, що формується автоматично податковою службою України, та використовується іноземцем для реєстрації бізнесу, сплати податків, укладення договорів купівлі-продажу, видача довіреностей, реєстрації автомобіля тощо. Податковий номер (ідентифікаційний номер) для іноземця – не несе будь-якої привілегії в Україні, а лише використовується для ідентифікації його органами податкової служби України при сплаті податків та зборів.


Протягом усього життя, РНОКПП (ІПН) не змінюється (крім випадків пов’язаних з релігійними переконаннями). Після смерті платника податків реєстраційний номер втрачає актуальність і не може бути присвоєний комусь іншому. Дані, пов’язані з номером, зберігаються в архіві 75 років.


❗Консультації нашими юристами щодо отримання ідентифікаційного номеру для іноземця надаються БЕЗКОШТОВНО❗


Отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для іноземця Львів. Перелік необхідних документів.

Ідентифікаційний номер (РНОКПП) для іноземця у Львові можна отримати в Податковій службі України, для цього слід підготувати пакет документів, в який входить:

 1. Форма 1 ДР;
 2. Нотаріальний переклад паспорту іноземця;
 3. Оригінал закордонного паспорту іноземця;
 4. Посвідка на тимчасове проживання або постійне проживання в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (при наявності);
 5. Довіреність (при необхідності);
 6. Інші документи (при необхідності).

1. Для отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для іноземця Львів – в заяві форми 1ДР потрібно зазначити: ПІП іноземця на українській мові, місце народження (країна, область, район, населений пункт), адреса місця реєстрації (поштовий індекс, країна, область, район, населений пункт, назва вулиці, номер будинку, номер квартири), громадянство, податковий номер в країні громадянства, номер запису в ЄДДР, номер телефону, реквізити паспорту та інше.

2. Нотаріальний переклад паспорту іноземця для отримання ідентифікаційного (індивідуального) податкового номеру – повинен бути виконаний дипломованим перекладачем та його підпис на цьому перекладі повинен бути нотаріально засвідчений українським нотаріусом або українським консулом за кордоном.

3. Оригінал паспорту іноземця перевіряється податковою службою Україні для можливості видачі ідентифікаційного номеру (РНОКПП) – на строк його дії, про наявність/відсутність відміток, про законність його перебування в Україні.

4. При подачі документів на оформлення ідентифікаційного номеру для іноземця у Львові, який має посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні, або посвідчення біженця, або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту – нотаріальний переклад його паспорту не вимагається!;

5. Довіреність подається, для видачі індивідуального податкового номеру для іноземця Львів, при подачі документів його представником.


Видача ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для дітей іноземців до 14 років Львів

Українське законодавство дає можливість отримати індивідуальний податковий номер (РНОКПП) для дітей-іноземців, які не досягли 14-ти річного віку.

Перелік документів:

 1. Свідоцтво про народження дитини (якщо воно видане не в Україні, то таке свідоцтво повинно бути легалізовано в країні походження);
 2. Нотаріальний переклад паспорту одного із батьків;
 3. Інші документи зазначені для повнолітніх іноземців.

Також, ідентифікаційний номер (РНОКПП) Львів можуть отримати недієздатні іноземці за подачею піклувальником всього пакету документів.


Для чого потрібен ідентифікаційний номер (РНОКПП) для іноземця?

1. Отримання ідентифікаційного коду для іноземця Львів необхідне при влаштуванні на роботу, так як Ваш новий роботодавець буде перераховувати в бюджет, крім своїх податків, ще й податки за Вас, якщо Ви приватний підприємець, саме по РНОКПП для іноземця Львів (ІПН) податкова ідентифікує Ваші платежі;

2. Оформлення індивідуального податкового номеру для іноземця Львів необхідно при відкритті рахунків в банку або оформленні кредиту, так як банку необхідно сплачувати податки, пов’язані з Вашими транзакціями;

3. Ідентифікаційний номер для іноземця Львів також необхідний при купівлі/продажу дорогих матеріальних цінностей(нерухомість, автомобіль і т.д.), в будь-яких інших фінансових операціях, які пов’язані зі сплатою податків, при оформленні соціальних виплат, при виготовленні нотаріальної довіреності та в інших випадках.


📣Замовити ідентифікаційний номер для іноземця (РНОКПП) Львів або отримати безкоштовну консультацію можна онлайн або за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram

  м. Львів
  тел.: +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram
  email@legal-s.com.ua
  10:00 – 19:00, ПН-ПТ

  ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ


  Що входить до нашої послуги

  Отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для іноземця Львів здійснене під нашим супроводом гарантовано пройде у строки від 3 до 5 робочих днів. Ми гарантуємо та беремо повну відповідальність за правильність документів. Повний розрахунок тільки після отримання податкового номеру (РНОКПП)!
  Етапи роботи з нами:
  1. Безкоштовна консультація;
  2. Підготовка всіх необхідних документів;
  3. Подача документів до Податкової служби України;
  4. Отримання ідентифікаційного номера (РНОКПП);
  6. Повний розрахунок.

  Питання, які часто задають❓

  Чи можливо отримати ідентифікаційний код (РНОКПП) без участі іноземця?

  • Так, можливо. Для цього слід отримати нотаріальну довіреність, якщо довіреність видача за межами України, то слід її легалізувати та перекласти на українську мову із нотаріальним засвідченням.

  Чи потрібен індивідуальний податковий номер для отримання посвідки на проживання?

  • Індивідуальний податковий номер для іноземця, не є обов’язковим для отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні.

  Які підстави для відмови у видачі ідентифікаційного номера для іноземця?

  • Переважно, основною підставою для відмови в оформленні ідентифікаційного коду для іноземця є подача не повного пакету документів та/або не правильне заповнення форми 1ДР.

  * Якщо у Вас виникли запитання можете звернутися заповнивши вищезазначену форму або зателефонувати за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram!


  Вартість – 1400 грн 🚀

  +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram