Посвідка на тимчасове проживання в Україні ЛЬВІВ. Посвідка на проживання в Україні на підставі шлюбу. Інші підстави для отримання посвідки на проживання.

+380994806229 WhatsApp, Telegram, Viber

вартість повного супроводу – договірна


Оформлення посвідки на тимчасове проживання Львів – це складний та багатогранний процес збору, підготовки необхідних документів, який вимагає значного дозвіду і знань у міграційному праві України. Посвідка на тимчасове проживання Львів – це документ, який дає право проживати на території України терміном до 1 року (у випадку інвестицій в Україну більше ніж 100 тис. евро – до 2 років) з можливістю її продовження ще на такий термін. Для отримання посвідки на тимчасове проживання у Львові – є низка підстав, одна із найросповсюдженіших це шлюб між іноземцем та громадянином (-нкою) України, або працевлаштування на території України, або навчання тощо.

ДАЛІ у цій статті ми розберемо:

 • які документи слід підготувати та вимоги до них;
 • строки подачі документів для можливості отримання посвідки на проживання;
 • необхідність отримання візи Д-14 (возʼєднання сімʼї з громадянином України);
 • реєстрація місця проживання після оформлення посвідки на тимчасове проживання у Львові.

Для можливості отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання – необхідно отримати візу D-14 “детальніше – тут” (крім громадян країн СНД (Грузія, Молдова, Росія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Узбекистан). Первинні консультації щодо отримання посвідки на тимчасове проживання – надаються БЕЗКОШТОВНО❗


Необхідні документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні (Львів)

Посвідка на тимчасове проживання на території України за назвою можна зрозуміти, що вона видається на певний період на відмінно від посвідки на постійне проживання в Україні. Однак, законодавець дав можливість продовження тимчасової посвідки на той самий термін (до 1 року або до 2 років (інвестиції) необмежену к-ть разів.

Відповідно до Постанови КМУ № 322 від 25 квітня 2018 р. для можливості отримання посвідки на тимчасове проживання, слід зібрати та підготувати наступні документи:

1. Паспорт іноземця для виїзду за кордон;

 • він повинен бути перекладеним на українську мову та його переклад повинен бути засвідченний нотаріусом;
 • нюансами перекладу є: необхідність проставлення примітки перекладача про прізвище, імʼя та по батькові (стосується переважно російських паспортів), наявність підпису перекладача на перекладі, чітко прописані номери реєстрації у нотаріуса тощо.

2. Наявність у паспортному документі довгострокової візи D (в залежності від підстави оформлення посвідки на тимчасове проживання). D-04 (працевлаштування), D-12 (засновник або учасник юридичної особи), D-13 (навчання), D-14 (возʼєднання сімʼї з громадянином України), D-16 (інші відповідно до міжнародних договорів). Для громадян країн СНД (Грузія, Молдова, Росія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Узбекистан) отримання вказаної візи не потрібно, достатньо буде перетнути кордон України (зробити перезаїзд).

3. Дійсний договір медичного страхування;

 • повинен бути дійсний з 00:00 год. того дня, коли планується подача і на 1 рік;
 • часто-густо для можливості отримання посвідки на тимчасове проживання, міграційна служба України наполягає укладати договір на медичне страхування строком на 1 рік і 1 місяць;
 • розмір страхового платежу законодавством не визначено.

4. Квитанція про сплату адміністративного збору;

5. Крім, документів, що зазначені вище, для кожної підстави отримання посвідки на проживання Львів – потрібно надати відповідний документ:

 1. Свідоцтво про шлюб (якщо шлюб був укладений за межами України, то таке свідоцтво про шлюб потрібно легалізувати в країні видачі (це може бути звичайне проставлення апостиля, або більш складніша процедура, така як консульська легалізація, яка вимагає звернення до Міністерства закордонних справ країни видачі свідоцтва і після того до нашого посольства або консульства за кордоном (або до Департаменту консульської служби МЗС України), гарантійний лист від громадянина (-нки) України;
 2. Дозвіл на застосування праці іноземця (або трудовий контракт для іноземців, які звільненні від отримання дозволу на застосування праці іноземця) та гарантійний лист від роботодавця;
 3. Наказ закладу освіти про зарахування студента та письмове зобовʼязання, такого закладу повідомити про відрахування такого студента;
 4. Установчі документи юридичної особи, довідка з банку про формування статутного капіталу, вантажна митна деларація тощо – для засновників або учасників юридичної особи, що здійснили інвестицію в економіку України більшу ніж 100 тис. євро.
 5. Інші документи в залежності від конкретної підстави отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Отже, посвідка на проживання Львів (ВНЖ) вимагає багато зусиль для її отримання, а сама процедура оформлення посвідки на проживання багатогранний процес з великою кількістю нюансів. Одержати посвідку у Львові є не так просто, як може показатися з першого погляду.


Строки подачі документів та отримання посвідки на проживання Львів

Законодавство України досить суворо регулює строки подачі документів для можливості отримання посвідки на тимчасвое проживання в Україні.

Встановлено, що 🔜 Іноземець або його представник може подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання ➖❗НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗА 15 РОБОЧИХ ДНІВ ДО МОМЕНТУ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАКОННОГО ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ❗Цей строк також відноситься і до подачі документів на продовження посвідки на тимчасове проживання.

Якщо Ви цей строк не пропустили, то Ви успішно подасте документи на отримання посвідки на проживання і проблем у Вас не буде.


А що робити, якщо цей строк пропущено❓

Не в якому разі не падати в паніку, Ви можете продовжити свій строк перебування в Україні для можливості подачі документів на посвідку на тимчасове проживання, якщо:

1. Ви ще законного перебуваєте в Україні (тобто 90 днів у період 180 у Вас не закінчилися);

2. Ви звернетеся до органів міграційної служби не раніше 10 та не пізніше 3 робочих днів до моменту закінчення строку перебування в Україні.

Посвідка на тимчасове проживання Львів – дає багато прав, але і одночасно багато обовʼязків, але якщо вчасно все робити, то проблем у Вас не буде.


❗Виготовлення посвідки на проживання Львів (ВНЖ) відбувається до 15 робочих днів❗


Для можливості отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні Львів – для більшості іноземців необхідно отримати довгострокову візу D. Про умови, необхідні документи та багато чого іншого – детальніше за посиланням.


Реєстрація місця проживання іноземця після отримання посвідки на тимчасове проживання Львів.

Посвідка на проживання Львів – видається, як вже зазначалося, за 15 робочих днів, а тому законодаством встановлений обовʼязок здійснити реєстрація місця проживання іноземця за місячний строк з моменту видачі посвідки (*та дата, яка фіксується у самій посвідці).

Якщо така реєстрація не відбувається, після отримання посвідки на тимчасове проживання, то законодавець визначив за це відповідальність у вигляді штрафу від 1700 грн до 5100 грн.

Реєстрація місця проживання після оформлення посвідки Львів (ВНЖ) відбувається у територіальних ЦНАП. Для цього слід подати наступні документи:

 1. Посвідка на тимчасове проживання;
 2. Нотаріальний переклад паспорта іноземця;
 3. Правовстановлюючі документи на житло (витяг з реєстру, договір КП тощо);
 4. Присутність власника або його представника;
 5. Паспорт і код власника житла.

До трьох робочих днів Ви отримаєте витяг з демографічного реєстру України про Вашу реєстрацію місця проживання, що є фінальною дією отримання посвідки на тимчасове проживання у Львові.


Питання, які часто задають❓

Посвідка на тимчасове проживання в Україні дає право на роботу?

 • Ні, тимчасова посвідка такого права не дає. У такому випадку іноземцеві потрібно отримати дозвіл на застосування праці іноземця або вже чекати отримання посвідки на постійне проживання, яка таке право закріплює.

Чи потрібно отримувати візу D повторно при продовженні посвідки на тимчасове проживання?

 • Ні, не потрібно. При умові якщо Ви подасте документи для продовження посвідки за 15 робочих днів до моменту закінчення строку перебування в Україні.

Отримання посвідки на тимчасове проживання у Львові здійснюється за попереднім записом?

 • Так, подача документів на оформлення посвідки здійснюється за попереднім записом.

Якщо у іноземця закінчилися 90 днів законно перебувати в Україні, чи може він подати документи на отримання посвідки Львів?

 • Ні, такого права в нього вже не має, однак в кожній ситуації є свої нюанси.

Чи потрібно нам перекладати документи перед тим як звернутися до Вас про допомогу в отриманні посвідки на тимчасове проживання?

 • Ні, ми підготуємо всі документи самостійно, Вам необхідно тільки бути присутнім при подачі документів до Міграційної служби України.

📣Замовити посвідку або отримати безкоштовну консультацію можна онлайн або за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram

  м. Львів
  тел.: +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram
  email@legal-s.com.ua
  10:00 – 19:00, ПН-ПТ

  ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ”


  Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні Львів гарантовано пройде до 15 робочих днів. Ми гарантуємо та беремо повну відповідальність за правильність документів. Повний розрахунок тільки після отримання посвідки на тимчасове проживання!
  Етапи роботи з нами:
  1. Безкоштовна консультація;
  2. Підготовка всіх необхідних документів;
  3. Подача документів на отримання посвідки;
  4. Отримання посвідки та здійснення реєстрації місця проживання;
  5. Повний розрахунок.

  Ви не зрозуміли як проходить процес отримання посвідки на тимчасове проживання у Львові або у Вас виникли запитання можете звернутися заповнивши вищезазначену форму або зателефонувати за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram