Шлюб з іноземцем “за добу” Львів. Реєстрація шлюбу з іноземцем – необхідні документи, умови, строки Львів.

+380994806229 WhatsApp, Telegram, Viber

вартість повного супроводу – від 150$


Шлюб з іноземцем “за добу” Львів – це процес збору необхідних документів, попереднє подання таких документів до відповідних органів, підписання договору та проходження перевірки в міграційній службі на предмет законності перебування в Україні. Сама реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні займає дійсно один день, однак процес підготовки документів і попередні дії – від 1 – 3 робочих днів.

Шлюб з іноземцем за один день цілком законний механізм у такі стислі строки зареєструвати шлюб з іноземцем у Львові, розпочиналося все із пілотного проекту Міністерства юстиції України, а закінчилося все тим, що кожен третій українець користується цією послугою.

Для громадян України, які планують укласти шлюб з іноземцем – це також зручно, бо зазвичай іноземці вʼїзджають по короткостроковій візі або їх термін законного перебування в Україні вичерпується ➖ і не має можливості чекати місяць з моменту подання заяви до відділу РАЦС, щоб зареєструвати шлюб з іноземцем у звичайному режимі.

Детальніше буде розглянуто:

 1. Про умови реєстрації шлюбу з іноземцем;
 2. Необхідні документи та вимоги до них;
 3. Реєстрація шлюбу та отримання свідоцтва про шлюб.

Розпорядження КМУ від 13 липня 2016 р. № 502-р “Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу”


❗Для можливості отримання посвідки на тимчасове проживання (або ПМЖ) в Україні на підставі свідоцтва про шлюб ➖ необхідно отримати візу D-14 (крім іноземців, які звільненні від отримання такої візи) ➖ детальніше тут. Консультації надаються БЕЗКОШТОВНО ❗


Шлюб з іноземцем “за добу”, УМОВИ

Реєстрація шлюбу з іноземцем у Львові досить кропіткий процес збору необхідних документів, крім документів потрібно відповідати певним вимогам-умовам, щоб такий шлюб з іноземцем був зареєстрованим.

 1. Іноземець в Україні повинен перебувати законно, тобто мати візу (*для іноземців із візовим вʼїздом в Україну) або не пропустити 90 днів впродовж 180 днів (*для іноземців із безвізовим режимом вʼїзду в Україну);
 2. Громадянин (-нка) України та іноземець на момент укладення шлюбу, їм повинно виповнитися 18 років (*з меншого віку тільки за рішенням суду);
 3. Реєстрація шлюбу з іноземцем вимагає присутність обох із подружжя (*за довіреністю шлюб зареєструвати не можливо, однак відповідну заяву та пакет документів подати можливо);
 4. Також, один із подружжя не повинен бути опікуном, піклувальником та перебувати у прямій лінії споріднення із іншим із подружжя.

Шлюб з іноземцем Львів має свої особливості, а тому якщо вчасно до нього підготуватися, то укласти його можна як і в звичайному режимі та і за “за добу”.


Реєстрація шлюбу з іноземцем Львів. Необхідні документи та вимоги до них

Шлюб з іноземцем за один день,тобто його реєстрація можлива тільки при правильно зібраному пакеті документів. До необхідного переліку документів входить:

 1. Паспорт іноземця для виїзду за кордон (він повинен бути дійсним та всі його сторінки повинні бути перекладені на українську мову та такий переклад повинен бути нотаріально засвідчений);
 2. Внутрішній паспорт і код громадянина (-нки) України;
 3. Посвідка на тимчасове проживання або на постійне проживання в Україні, посвідчення біженця тощо;
 4. Документ, який підтверджує припинення попередньо шлюбу, якщо такий шлюб укладався раніше (це може бути свідоцтво про припинення, рішення суду тощо).

Шлюб з іноземцем “за добу” Львів передбачає вимоги до документів, які подаються для його реєстрації в Україні:

 • переклад паспорту іноземця повинен бути нотаріально засвідчений (всі сторінки);
 • документи, які виданні за межами України повині бути легалізовані, це ➖ ❗або проставлення апостиля і переклад на українську мову, або консульська легалізація, яка передбачає звернення до МЗС країни видачі документа та до посольства, консульства України в тій країні для його легалізації та перекладу❗.

Досить часто виникають помилки при перекладі документів, їх нотаріальному засвідчені, легалізації документів, що у свою чергу тягне за собою відкладення важливої дати та втрату дорогоцінного часу. Однак, якщо все зробити вчасно та правильно, то шлюб з іноземцем Львів буде зареєстровано швидко та молодята зможуть насолодитися тим прекрасним моментом і зосередитись на важливому.


Реєстрація шлюбу з іноземцем за добу Львів

Процес укладення шлюбу з іноземцем у відділах РАЦС займає до 10 хв (*якщо попередньо будуть погодженні документи). Результатом буде видача свідоцтва про шлюб (у двох екз.) українського зразку.

Для молодят, які після укладення шлюбу планують жити в Україні, свідоцтво про шлюб українського зразку, буде документом на підставі, якого можна буде отримати візу D-14 та посвідку на тимчасове проживання одному із подружжя.

Детальніше про порядок отримання візи D-14❗

Детальніше про порядок отримання посвідки на тимчасове проживання ❗

Шлюб з іноземцем Львів – це досить багатогранний процес, який вимагає знання в міграційному та сімейному праві. Правильно підготовлені документи 🔜 гарантія успішної реєстрації шлюбу та збереження дорогоцінного часу.


📣Замовити реєстрацію шлюбу з іноземцем або отримати безкоштовну консультацію можна онлайн або за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram

  м. Львів
  тел.: +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram
  email@legal-s.com.ua
  10:00 – 19:00, ПН-ПТ

  ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ”Telegram


  Питання, які часто задають❓

  1. Шлюб з іноземцем “за добу” Львів скільки часу займає процедура збору документів до моменту отримання свідоцтва про шлюб?

  • Реєстрація шлюбу з іноземцем під нашим супроводом гарантовано пройде від 1 до 5 робочих днів.

  2. Шлюб з іноземцем за один день – це взагалі законно?

  • Так, дана процедура в Україні цілком законна з липня 2016 року.

  3. Шлюб з іноземцем можливо зареєструвати, якщо він в Україні знаходиться не законно?

  • На жаль, такий шлюб нам не вдасться зареєструвати.

  4. Шлюб з іноземцем, його реєстрацію можливо здійснити урочисто із запрошенням гостей?

  • Так, можливо.

  5. Реєстрація шлюбу з іноземцем можлива без участі одного із подружжя?

  • Ні, під час реєстрації шлюбу повинні бути двоє із подружжя. Однак, подати заяву на реєстрацію шлюбу може один із подружжя за довіреністю.

  Реєстрація шлюбу з іноземцем Львів здійснена під нашим супроводом гарантовано пройде у строки від 1 до 5 робочих днів. Ми гарантуємо та беремо повну відповідальність за правильність документів. Повний розрахунок тільки після отримання свідоцтва про шлюб!
  Етапи роботи з нами:
  1. Безкоштовна консультація;
  2. Підготовка всіх необхідних документів;
  3. Погодження документів у відділі РАЦС та в міграційній службі;
  4. Запис на здійснення реєстрації;
  5. Реєстрація шлюбу та отримання свідоцтва про шлюб;
  6. Повний розрахунок.

  ❓Якщо у Вас виникли запитання можете звернутися заповнивши вищезазначену форму або зателефонувати за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram!