Запрошення для іноземця в Україну Львів. Нотаріальне запрошення для іноземця. Запрошення для візи С в Україну. Львів.

+380994806229 WhatsApp, Telegram, Viber

вартість повного супроводу – 1200 грн


Запрошення для іноземця в Україну Львів – необхідне для можливості отримання візи С-02 (приватне відвідування України) в Україну. Запрошення повинно містити гарантії фінансового забезпечення на території України та гарантію надання житла на території України для іноземця від фізичної особи (громадянина України або особи, яка має посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні).

Запрошення для іноземця в Україну Львів – оформлюється на нотаріальному бланку та підпис фізичної особи на такому запрошенні повинен бути нотаріально засвідчений, тоді таке запрошення набуває форми нотаріального (нотаріальне запрошення для іноземця в Україну Львів).Що повинно містити запрошення для іноземця в Україну Львів.

Оформлення запрошення для іноземця в Україну – це кропіткий процес, який потребує уважності до деталей та до його підготовки. Помилки в написанні в запрошені назв документів, їх реквізитів, неправильне або не повне написання даних про запрошену особу, не чітке формулювання – це все може завадити в швидкому оформленні візи в Україну, що у свою чергу тягне за собою втрату консульського збору, часу та витрачених коштів. Тому нотаріальне запрошення іноземця в Україну Львів, потребує правильного та професійного оформлення.

Запрошення для іноземця в Україну повинно містити:

 1. Кому воно адресовано (наприклад: консульським та дипломатичним установам України за кордоном, Державній прикордонній службі України за місцем вимоги та всім, кого це може стосуватися);
 2. Дані особи, яка запрошує (ПІБ, реквізити паспорта, РНОКПП, місце реєстрації, номер телефону тощо);
 3. Зобов’язання особи про відшкодування витрат пов’язаних із перебуванням іноземця в Україні;
 4. Дані іноземця (ПІБ (українськими та латинськими літерами), дата народження, місце народження, реквізити паспорта, місце проживання тощо);
 5. Період перебування іноземця в Україні;
 6. Гарантії надання житла іноземцю в Україні;
 7. Зобов’язання відшкодувати витрати державі Україні, завдані внаслідок примусового видворення іноземця до місця його постійного проживання або до третьої країни, у разі необхідності;
 8. Відомості про ознайомлення із ст. ст. 21, 32 ЗУ “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, ст. ст. 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення тощо.

Запрошення для іноземця в Україну Львів повинно бути на нотаріальному бланку та підпис особи – громадянина України або особи, яка законно проживає на території України, тобто має посвідку на тимчасове або постійне проживання, посвідчення біженця тощо – повинен бути нотаріально засвідченний.

*Важливо – до нотаріального запрошення в Україну повинна бути додана звичайна копія паспорта громадянина України, або посвідки на тимчасове проживання, або посвідки на постійне проживання на території України, або посвідчення біженця.


Які документи, слід мати для оформлення нотаріального запрошення для іноземця в Україну Львів

Для підготовки та нотаріального засвідчення запрошення в Україну для іноземця, громадянин (-ка) України або особа, яка законно знаходиться на території України, повинна до нотаріуса подати:

 1. Паспорт громадянина (-ки) України (або посвідку на тимчасове проживання, або посвідку на постійне проживання, або посвідчення біженця тощо);
 2. Довідку про реєстрацію місця проживання;
 3. Ідентифікаційний код (РНОКПП).

Після перевірки документів, нотаріус вносить відомості в реєстраційний журнал та присвоює реєстраційний номер нотаріальної дії.

Оформлення запрошення в Україну для іноземця Львів з нашим супроводом та з підготовкую попередньо тексту запрошення – займає 10-15 хв Вашого часу.


Питання, які часто задають❓

Оформлення запрошення для іноземця в Україну у Львові – може пройти без нашої участі?

 • Ні, не може. Ваша особиста присутність при підписанні запрошення в нотаріуса обов’язкова!

Запрошення для іноземців в Україну може видавати міграційна служба України для приватного візиту?

 • Ні, міграційна служба такого запрошення вже як довгий час не видає!

Запрошення для іноземця в Україну у Львові оформлюється у будь-якого нотаріуса?

 • Так, ми готуємо текст запрошення і погоджуємо його у будь-якого нотаріуса, який найближче розташований до Вас.

Запрошення для іноземця в Україну у Львові можливо оформити та гарантувати проживання в Україні, якщо адрес місця проживання не має вулиці, а просто зазначене село?

 • Якщо в цьому селі не має адресного реєстру, то можна.

Запрошення для іноземця необхідне, якщо між країнами безвізовий режим?

 • Ні, не потрібне. Запрошення для іноземця від громадянина України або особи, яка законно перебуває на території України – готується переважно для отримання візи С-02.

У Вашу вартість із оформлення запрошення для іноземця в Україну входять витрати пов’язані на послуги нотаріуса?

 • Так, входять.

📣Замовити оформлення запрошення в Україну для іноземця у Львові або отримати безкоштовну консультацію можна онлайн або за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram

  м. Львів
  тел.: +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram
  email@legal-s.com.ua
  10:00 – 19:00, ПН-ПТ

  ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ” – Telegram


  Що входить до нашої послуги

  Оформлення запрошення для іноземця в Україну Львів здійснене під нашим супроводом гарантовано пройде за 1 робочий день. Ми гарантуємо та беремо повну відповідальність за правильність такого запрошення. Повний розрахунок тільки після отримання запрошення в нотаріуса, без будь-яких предоплат!
  Етапи роботи з нами:
  1. Безкоштовна консультація;
  2. Підготовка тексту запрошення для іноземця в Україну;
  3. Погодження з нотаріусом та призначення дати та часу підписання Вами такого запрошення;
  4. Підписання запрошення у нотаріуса;
  6. Повний розрахунок.

  * Якщо у Вас виникли запитання можете звернутися заповнивши вищезазначену форму або зателефонувати за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram!