Дозвіл на виконання будівельних робіт Львів (дозвіл на будівництво Львів)

+38(099)4806229 WhatsApp, Viber, Telegram

вартість повного супроводу – договірна


Дозвіл на будівництво Львів (в законодавстві – дозвіл на виконання будівельних робіт) – документ, що дає право на виконання підготовчих (роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень) та будівельних робіт (роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту).

Дозвіл на будівництво Львів видається – органами державно архітектурно-будівельного контролю, у Львові дозвіл на будівництво видає Інспекція державного-будівельного контролю Львівської міської ради.



Дозвіл на будівництво Львів та повідомлення про початок будівельних робіт Львів – це два документи, що дають право на виконання будівельних робіт. В чому тоді різниця?

1⃣ Якщо ви запланували нове будівництво, реконструкцію, реставрацію або капітальний ремонт існуючого об’єкта – і об’єкт будівництва більший ніж 500 м2, то вам слід отримувати дозвіл на будівництво.

2⃣ Якщо об’єкт менший 500 м2, то достатньо подати повідомлення про початок будівельних робіт.

*Важливо. Для можливості отримання дозволу на будівництво, перед тим слід отримати містобудівні умови та обмеження (МУО) та технічні умови на підключення газу, електрики та водопостачання/водовідведення (ТУ). Для можливості подачі повідомлення про початок будівельних робіт – необхідно отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.


Які види будівельних робіт не потребують отримання дозволу на будівництво?

1⃣ Роботи з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку, будівлі, споруди, приміщення в них, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, – щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1), з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками;

2⃣ Заміна покрівлі будівель і споруд згідно з будівельними нормами без втручання в несучі конструкції;

3⃣ Реконструкція, капітальний ремонт, технічне переоснащення внутрішніх систем:

✔ опалення, у тому числі що передбачає встановлення або заміну обладнання індивідуальних теплових пунктів, заміна трубопроводів систем опалення, балансування систем опалення, встановлення балансувальних клапанів та/або витратомірів, зміна типу систем опалення з однотрубної на двотрубну та/або з вертикальної на горизонтальну, встановлення та/або заміна опалювальних приладів, обладнання опалювальних приладів автоматичними регуляторами температури в приміщеннях, встановлення та заміна приладів-розподілювачів та іншого обладнання регулювання і обліку теплової енергії;

✔ вентиляції;

✔ водопостачання та водовідведення, у тому числі трубопроводів;

✔ силових та слабкострумових систем, які забезпечують функціонування будівель і споруд.

4⃣ Заміна існуючих заповнень віконних, балконних та дверних прорізів;

5⃣ Приєднання та підключення до інженерних мереж відповідно до технічних умов індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках та земельних ділянках для будівництва індивідуальних гаражів;

6⃣ Зведення на земельній ділянці тимчасових будівель та споруд без влаштування фундаментів, зокрема навісів, альтанок, наметів, накриття, сходів, естакад, літніх душових, теплиць, гаражів, а також свердловин, криниць, люфт-клозетів, вбиралень, вигрібних ям, замощень, парканів, відкритих басейнів та басейнів із накриттям, погребів, входів до погребів, воріт, хвірток, приямків, терас, ґанків – щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків;

7⃣ Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відповідно до статті 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”;

8⃣ Та інші детальніше тут.

* Постанова № 406 від 7 червня 2017 року “Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію“.


? Документи, що подаються для отримання дозволу на будівництво!

Необхідними документами для отримання дозволу на будівництво у Львові є:

  1. Заява;
  2. Дані замовника:
    • Для фізичної особи – копія паспортних даних, ким і коли виданий, місце реєстрації, РНОКПП, телефон;
    • Для юридичної особи – копія витягу з ЄДР або свідоцтво про реєстрацію підприємства (завірена печаткою підприємства).
  3. Копія наказу про призначення директора (завірена печаткою підприємства), паспортні дані директора, РНОКПП, місце реєстрації, телефон.
  4. При будівництві:
    • копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку, з кадастровим номером (завірена нотаріально);
  5. При реконструкції (капітальний ремонт, реставрація):
    • копія документа, що посвідчує право власності на будинок чи споруду або письмова згода його власника на проведення будівельних робіт (завірена нотаріально);
  6. Копія ліцензії генерального підрядника з усіма додатками (клас наслідків повинен співпадати з класом наслідків об’єкта) (завірена нотаріально):
    • копія договора на виконання робіт між замовником та генеральним підрядником (завірена печаткою обох підприємств);
    • копія наказу на виконроба (завірена печаткою генерального підрядника);
    • копія сертифікату (диплом) виконроба (завірена нотаріально).
  7. Проект і всі розділи до нього (оригінали):
    • перший розділ проекту;
    • будівельний-генеральний план;
    • паспорт опорядження фасаду (окремий розділ проекту);
    • розрахунок класу наслідків (засвідчений замовником та проектною організацією).
    • ТУ і т. п..
  8. МБУ;
  9. Копія експертизи з додатками (завірена нотаріально);
  10. Копія наказу про затвердження проектної документації (завірена печаткою замовника);
  11. Копія договору на виконання робіт між замовником і проектною організацією (затверджена печаткою обох підприємств);
  12. Копія наказів про призначення:
    • інженера технічного нагляду (ІТН);
    • головного архітектора проекту (ГАП);
    • головного інженера проекту (ГІП);
    • авторський нагляд.
      (якщо в проекті існує ГАП і ГІП, необхідно заначити головного виконавця робіт) (завірені печаткою підприємства, яке призначило).
  13. Копії сертифікатів:
    • ІТН;
    • ГАП;
    • ГІП (завірені нотаріально).

*Важливо – даний перелік документів необхідний для отримання дозволу на будівництво не є вичерпним і залежить від конкретної ситуації та інспектора ДАБК.


Що входить до нашої послуги?

Юристи Юридичної компанії “Правовий сегмент”:
– проконсультують Вас про отримання дозволу на будівництво, подачі повідомлення про початок будівельних робіт у конкретно Вашій ситуації;
– підготують всі необхідні документи для отримання дозволу на будівництво, подачі повідомлення про початок будівельних робіт;
– нотаріально засвідчать всі необхідні копії;
– здійснять представництво Ваших інтересів у Інспекції державного-будівельного контролю Львівської міської ради щодо отримання дозволу на будівництво або подачі повідомлення про початок будівельних робіт.

Ви отримаєте!

Отримання дозволу на будівництво Львів, подача повідомлення про початок будівельних робіт Львів – здійснене нашою Юридичною компанією “Правовий сегмент” гарантовано пройде у строки до 10 робочих днів. Кожний етап отримання дозволу на будівництво, кожна процесуальна дія вчинена правильно та в рамках чинного законодавства.

Документи, які Ви отримаєте:
1. Дозвіл на виконання будівельних робіт;
2. Зареєстроване повідомлення про початок будівельних робіт;
3. Накази на ГІП, ГАП, АН, ІТН;
4. Та інші документи при необхідності.

Замовлення юридичного супроводу здійснюється за телефоном +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram

м. Львів
79034, вул. Угорська, 12,
тел.: +38(099)480-62-29 WhatsApp, Viber, Telegram
email@legal-s.com.ua
09:00 – 19:00, ПН-ПТ

ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ”
*Консультації надаються безкоштовно!