Віза D-10 в Україну для волонтера. Порядок оформлення. Перелік необхідних документів.
+380994806229 WhatsApp, Telegram, Viber
вартість повного супроводу – договірна
Оформити візу Д-10 в Україну для волонтера можливо в будь-якому Посольстві або Консульстві України за кордоном. Віза Д-10 для волонтера оформлюється відповідно до Правил затверджених Постановою КМУ від 1 березня 2017 р. № 118. Згідно з вказаними правилами іноземцеві-волонтеру, слід підготувати пакет документів та подати їх на пряму до Консульства або Посольства України за кордоном або через візовий центр України. Подача документів на візу Д-10 здійснюється особисто волонтером, надіслати документи поштою або подати їх через представника – не можливо. Подача документів на візу в Україну для волонтера здійснюється виключно за попереднім записом у Посольстві, Консульстві або у візовому центрі. Оформити візу Д-10 для волонтера без виїзду з території України – не можливо.
Детальніше у цій статті ми розберемо:
- Порядок оформлення візи в Україну для волонтера. Строки видачі візи Д-10 для волонтера.
- Перелік необхідних документів для отримання візи Д-10 в Україну для волонтера.
- Запис на подачу документів до Посольства або Консульства України, або до візового центру.
- Законодавчі вимоги до організації, яка залучає до своєї діяльності волонтера.
- Процес подачі документів та порядок сплати консульського збору.
- Часті питання-відповіді від клієнтів.
Порядок оформлення. Віза D-10 для провадження культурної, освітньої, наукової, спортивної та волонтерської діяльності на території України
Порядок оформлення візи Д-10 для волонтера в Україну можна розподілити на такі етапи:
1. Визначення місця подачі документів для оформлення візи Д-10 для волонтера. Це може бути будь-яке Посольство, Консульство України за кордоном або візовий центр України за кордоном. Зазвичай, оформлення візи Д-10 для волонтера відбувається в Молдові, в Польщі, в Угорщині, в Словаччині, в Румунії та в інших країнах, які межують з Україною або які найближче розташовані до України та є територіально зручними для подачі документів.
2. Підготовка необхідних документів для оформлення візи Д-10 для волонтера.
3. Запис на подачу документів для оформлення візи Д-10 для волонтера.
Важливо! Переглянути вільні слоти на подачу документів у Посольствах або в Консульствах та здійснити запис можна – тут (переглянути вільні слоти). Здійснення запису у візовому центрі можливе тільки на їх офіційному сайті.
4. Подача документів та оплата консульського збору за оформлення візи Д-10 для волонтера. Оплата консульського збору здійснюється після подачі документів.
5. Отримання візи Д-10 для волонтера та повернення по візі до України.
Зазвичай вся процедура оформлення візи Д-10 в Україну займає близько 5 робочих днів, з них 1-2 дні на підготовку документів та 2-3 дні на подачу документів та отримання візи Д-10 для волонтера. В залежності від завантаження Посольств, Консульств та візових центрів – оформлення візи Д-10 для волонтера можливе навіть в день подачі документів або на наступний день після подачі, однак для цього потрібно оплати подвійний розмір консульського збору. Хоч так і відбувається на практиці, але в консула є право видати візу Д-10 до 5 робочих днів (термінова віза) та до 10 робочих днів (не термінова віза), а також консул має право продовжити розгляд документів до 30 робочих днів, якщо необхідно провести додаткові перевірки.
Важливо! Для волонтерів-іноземців, країни громадянства яких, за нашим законодавством відносяться до країн підвищеного міграційного ризику – оформлення візи Д-10 можливе тільки в країні громадянства або в іншій країні, де в іноземця є офіційний дозвіл на проживання.
Перелік необхідних документів для оформлення візи Д-10 в Україну для волонтера
Віза Д-10 для волонтера оформляється на підставі наступного пакету документів:
1. Візова анкета.
2. Закордонний паспорт іноземця, він має бути дійсним не більше ніж 10 років, мати дві вільні сторінки для вклейки візи D-10.
3. Одне кольорове фото, розміром 35/45 мм.
4. Запрошення від благодійної організації або від громадської організації та засвідчена належним чином копія виписки про реєстрацію та копія витягу з реєстру неприбуткових організацій.
5. Докази фінансового забезпечення на весь період дії візи Д-10. Це може бути виписка або довідка з банка про наявність на рахунку орієнтовно 4300 доларів США; письмові гарантії від приймаючої сторони, які можуть бути викладені у запрошені тощо.
6. Договір медичного страхування іноземця на весь період дії візи Д-10, з сумою покриття більше ніж 30 тис євро.
7. Квитанція про оплату консульського збору.
Наші юристи можуть підготувати весь пакет документів на отримання візи D-10 для волонтера, здійснити запис та віддалено супроводжувати при їх подачі. На нашому рахунку оформлення більше десятка віз для волонтерів і тому ми можемо впевнено сказати, що ми є професіоналами в цьому. Нам відомі всі практичні та юридичні нюанси оформлення візи D-10 в Україну для волонтера, а також особливості роботи дипломатичних установ України за кордоном. Однак, ми не допомагаємо оформляти документи для отримання візи D-10 для псевдоволонтерів, основна мета яких легалізація на території України.
Вище зазначені основні документи, які передбачені законодавством і у 95% випадків їх достатньо для оформлення візи D-10 для волонтера.
В залежності від місця подачі, консули можуть вимагати додаткові документи, такі як: нотаріальний переклад паспорту волонтера на українську мову, нотаріальна копія виписки про реєстрацію організації, підтверджуючи документи фінансової спроможності приймаючої сторони тощо, однак це досить рідко зустрічається.
Запис на подачу документів для отримання візи D-10 для волонтера
Віза D-10 в Україну для волонтера оформляється виключно за попереднім записом у Посольстві, Консульстві або у візовому центрі. Переважно в країнах, де є візові центри України – подача документів на оформлення візи D-10 для волонтера здійснюється виключно до них (такими країнами є Молдова, Туреччина, Нідерланди, Англія тощо).
В країнах, де є Посольства та Консульства України – подача документів на оформлення візи D-10 для волонтера здійснюється напряму до них.
Запис на подачу документів на оформлення візи D-10 для волонтера до Посольства або Консульства України відбувається на сайті – visa.mfa.gov.ua.
Для перегляду вільних слотів достатньо у лівому меню вибрати Розклад роботи консульської установи – вибрати Країну та Місце подачі.
Однак, щоб записатися на подачу документів потрібно зареєструватися у візовому кабінеті, заповнити візову анкету і вже після цього можна вибрати вільний слот на здійснити запис на подачу. Автоматично ваша візова анкета в електронному варіанті буде надіслана до тієї консульської установи до якої ви здійснили запис.
Важливо! Після відправки візової анкети в електронному варіанті до дипломатичної установи України чи до візового центру – змінити відомості, які були вказані у візовій анкеті є не можливим без анулювання візової анкети та анулювання запису, тому перед відправкою візової анкети для отримання візи Д-10 для волонтера переконайтесь, що всі відомості є правильними.
Оновлення вільних слотів не відбувається автоматично, наприклад в 00:00, а виключно залежить від працівників консульського відділу, які самостійно відкривають слоти на подачу в залежності від їх завантаження.
Так як, віза Д-10 в Україну для волонтера не оформляється без попереднього запису, а тому це є важливим етапом в цій всій процедурі.
Законодавчі вимоги до організації, яка залучає до своєї діяльності волонтера.
Організації, які можуть залучати до своєї діяльності волонтерів – це ті організації, які відповідають законодавчим вимогам та інформація про яких оприлюднення на сайті Нацсоцслужби.
Для того, щоб Нацсоцслужба оприлюднила інформацію про Організацію, цій Організації, слід відповідати таким умовам:
1. Організація повинна бути внесена в реєстр неприбуткових організації і це повинна бути підтверджено відповідним витягом з цього реєстру або рішенням про внесення в цей реєстр.
2. Установчі документи Організації повинні відповідати всім податковим вимогам для неприбуткових організацій (заборона розподілу доходів, майна серед учасників та працівників; у випадку ліквідації – передача всіх активів до інших неприбуткових організацій або до бюджету України).
Після оприлюднення інформації на сайті Нацсоцслужби, такій Організації присвоюється номер та публічно оприлюднюється: інформацію про керівника, місцезнаходження та засоби звʼязку з Організацією.
Отримати візу Д-10 в Україну для волонтера на підставі провадження ним волонтерської діяльності в Організації, без оприлюднення останньої на сайті Нацсоцслужби є не можливим.
Важливо! Наші юристи зможуть допомогти Вам БЕЗКОШТОВНО перевірити чи оприлюднена інформація про вашу Організацію на сайті Нацсоцслужби, а також зможуть допомогти підготувати всі необхідні документи та відправити їх для оприлюднення інформації про Вашу Організацію на сайті Нацсоцслужби.
Процес подачі документів на отримання візи Д-10 в Україну для волонтера та порядок сплати консульського збору
Після підготовки всіх необхідних документів для оформлення візи Д-10 в Україну для волонтера та здійснення запису на їх подачу – волонтеру залишається тільки особисто подати ці документи до Посольства, Консульства України чи до візового центру України та оплатити візовий збір, а при подачі до візового центру ще і збір візового центру (29$).
Консульський збір за оформлення візи Д-10 за загальним правилом становить 65 дол, однак для громадян певних країн, для досягнення принципу взаємності, консульський збір може бути більший або може бути взагалі відсутній.
Переглянути актуальний консульський збір, який справляється за оформлення візи Д-10 в Україну для волонтера можна за посиланням – переглянути актуальний розмір консульського збору.
Оплата консульського збору за оформлення візи Д-10 в Україну для волонтера відбувається, зазвичай, після подачі документів у відділенні банку, пошти на реквізити, які будуть надані консулом або працівниками візового центру.
Оформлення термінової візи Д-10 в Україну для волонтера вимагає сплати подвійного розміру консульського збору, однак для громадян країн таких як: Литва, Саудівська Аравія, США подвійний розмір консульського збору не передбачений і віза D-10 для волонтера в такому випадку оформляється, як термінова.
Важливо! Також, для громадян Південної Кореї, Латвії, Німеччини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Чорногорії, Японії, Північної Македонії, які планують оформити візу Д-10 в Україну – консульський збір не справляється та віза оформляється БЕЗКОШТОВНО.
Віза D-10 в Україну для волонтера без сплати консульського збору не видається, а у випадку відмови у видачі візи – консульський збір не повертається.
Замовити юридичний супровід оформлення візи Д-10 в Україну для волонтера або отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном +380994806229 WhatsApp, Viber, Telegram

Також, свої питання ви можете відправити нам на електронну пошту
– email@legal-s.com.ua
або написати нам у наш чат-бот в Telegram за посиланням
ОНЛАЙН ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ “ПРАВОВИЙ СЕГМЕНТ”.
Найпоширеніші питання, які часто задають нам наші клієнти та наші відповіді на них. Віза Д-10 в Україну для волонтера.
Віза Д-10 в Україну для волонтера оформляється в Україні?
Віза Д-10 в Україну для волонтера оформляється виключно у дипломатичних установах України за кордоном.
Віза Д-10 в Україну для волонтера необхідна для оформлення останнім посвідки на тимчасове проживання в Україні?
Так, віза Д-10 в Україну волонтеру необхідна для оформлення ним посвідки на тимчасове проживання в Україні.
Якщо віза Д-10 в Україну для волонтера має назву довгострокової, то чому вона оформляється тільки на 90 днів?
Віза Д-10 в Україну оформляється виключно на 90 днів і в подальшому, у випадку необхідності волонтеру перебувати в Україні більше ніж 90 днів він має право отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні на 1 рік.
Віза Д-10 в Україну для волонтера оформляється виключно в країні його громадянства чи можна візу оформити в іншій країні?
Якщо іноземець-волонтер має громадянство країни, яка за українським законодавством не відноситься до країн підвищеного міграційного ризику, то оформити візу він зможе в будь-якій дипломатичній установі України за кордоном.
Віза Д-10 в Україну для волонтера, юридичний супровід її отримання можливий онлайн?
Так, наші юристи можуть підготувати всі необхідні документи онлайн та відправити їх у будь-яке місто України та світу, а також надати онлайн консультацію.
Чи допомагаєте ви з організацією, яка може запросити іноземця в Україну для провадження волонтерської діяльності для отримання останнім візи Д-10 в Україну?
Однозначно ні, ми не допомагаємо псевдоволонтерам, мета яких легалізація на території України, а не провадження волонтерської діяльності на користь українського народу та держави України.